• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyesi Olduğumuz Ağlar



Medya Takip Sponsorumuz

Komisyonlar

SHUDER KOMİSYONLARI                                                       

1. Okul Sosyal Hizmeti Komisyonu

2. Kadınlara Yönelik Sosyal Hizmetler Komisyonu: Rahmiye Bozkurt, Esin Polat, Sultan Karataş

3. Çocuklara Yönelik Sosyal Hizmetler Komisyonu: Rahmiye Bozkurt, Fayık Yurtkulu, Ergin Balcı, Abdullah Özbay

4. Yaşlılara Yönelik Sosyal Hizmetler Komisyonu: Rahmiye Bozkurt, Çiğdem Karahan, Tülin Kunar, Esin Polat, Bülent Karakuş

5. Engellilere Yönelik Sosyal Hizmetler Komisyonu: Rahmiye Bozkurt, Abdullah Özbay 

6. Adli Sosyal Hizmetler/Hukuk Komisyonu: Rahmiye Bozkurt, Zeynep Mutlu 

7. Sağlık (Tıbbi/Psikiyatrik Sosyal Hizmetler vs.) Komisyonu: Rahmiye Bozkurt, Fayık Yurtkulu

8. Sosyal Yardımlar ve Sosyal Güvenlik Komisyonu: Rahmiye Bozkurt, Esin Polat, Erdal Bozkurt

9. Avrupa Birliği ve Dış İşler Komisyonu: Rahmiye Bozkurt, Mehmet Can Özkaya

10. Mesleki Eğitim Komisyonu: Rahmiye Bozkurt, Zeynep Mutlu, Tülin Kunar, Esin Polat, Ahmet Cemil Ölçer

11. Mültecilere Yönelik Sosyal Hizmetler Komisyonu: Rahmiye Bozkurt, Esin Polat, Mehmet Can Özkaya, Fayık Yurtkulu

12. Afet ve Kriz Yönetimi Komisyonu: Rahmiye Bozkurt, Esin Polat, Tülin Kunar

13. Aile ve Topluma Yönelik Sosyal Hizmetler Komisyonu: Rahmiye Bozkurt, Çiğdem Karahan, Esin Polat

14. Orduda Sosyal Hizmet Komisyonu: Rahmiye Bozkurt, Abdullah Özbay, Mehmet Can Özkaya

15. Öğrenci ve Gençlik Komisyonu: Rahmiye Bozkurt, Ergin Balcı, Mehmet Can Özkaya

16. Kurumsallaşma (Oda Kanunu/Mesleki Standartlar vs) Komisyonu: Rahmiye Bozkurt, Abdullah Özbay, Esin Polat, Zeynep Mutlu

17. Basın, İletişim, Web, İnternet/Sosyal Medya Komisyonu: Rahmiye Bozkurt, Ekrem Uca, Mehmet Can Aktan, Mehmet Can Özkaya

18. Proje Geliştirme Komisyonu: Rahmiye Bozkurt, Esin Polat, Mehmet Can Özkaya, Zeynep Mutlu

19. Kültür Sanat Ve Sosyal İşler Komisyonu: Rahmiye Bozkurt, Zeynep Mutlu, Derya Yelekçi, Tülin Kunar, Esin Polat, Çiğdem Karahan, Ergin Balcı, Aygül Kılıç, Cevat Üstün

20. İnsan Hakları Komisyonu: Rahmiye Bozkurt, Abdullah Özbay

"Dernek Yeri Alma Komisyonu":  Rahmiye Bozkurt, Abdullah Özbay, Esin Polat, Abidin Özdemir, Çiğdem Karahan, Tülin Kunar, Zeynep Mutlu, Ergin Balcı, Mehmet Can Özkaya, Fayık Yurtkulu

 

Not: Komisyonların katılımcı üyelerle birlikte şubelerce işletilmesi ve şubelerce her komisyon için genel merkeze koordinatör isim bildirilmesi kararlaştırılmıştır. Bu çerçevede komisyon çalışmalarına katılmak isteyen meslektaşlarımızın bağlı bulundukları Şubeye müracaat etmesi gerekmektedir.